Poznajmy się !

Tutej pociskomy farmazony, czyli godki o wszystkim i o niczym

Moderatorzy: piotrK, sagitta

andcom
Kontakt:

Post autor: andcom » 5 lip 2007, o 22:54

witam!
mam na imie Andrzej obecnie szczesliwy emeryt z nieuregulowanym wolnym czasem ciagle go brakuje.
obecnie hoduje tylko gupika i glonojada .biore udzial w konkursach i wystawach w ramach ME ;MP i jak mnie stac to i WGC.
mam tylko 16 baniaczkow z gupikami i ciagle cos krzyzuje .Jestem czlonkiem miedzynarodowego stowarzyszenia hodowcow gupika w randze sedziego.ciesze sie na kazde nowinki akwarystyczne
pozdrawiam

Divad

Post autor: Divad » 11 lip 2007, o 09:16

Mam na imie Dawid rocznik 1991
Ucze się jak narazie w gimnazjum w 3 kl .
Jestem z miejscowości która znajduje się 30 km od Częstochowy.
Moje zainteresowania to akwarystyka przedewszystkim,troche wędkarstwo i historia.
Jak będę miałjakąś fotke to wkleje.

moon
Kontakt:

Post autor: moon » 15 sie 2007, o 19:25

Krótko o sobie.
Śledzę, raczej biernie, od pewnego czasu forum.
Imię- Emilia-zdrobniale Emka.
Wiek-niedojrzała psychicznie.
Włos- rudy, oczy błekitne, wzrost-troszkę ponad średni, charakter wredy ale empatyczny:P

Akwarystyką zajmuje sie od dziecka- czyli od około 30 lat. Zawodowo- od kilku.

W chwilach wolnych...
...hoduję psy
...karmię moje króliczki miniaturki
...robię dziwne rzeczy- strzelam z łuku, chodze po górach, skaczę na bungee, wspinam się na skałki.

Lubię...
...muzykę. Nałogowo kolekcjonuje płyty- od klasyczne punka do hard cora, od psychobilly do rocka gotyckiego, od cold wave do harsh electro. Lubię słuchac, bawić sie i tańczyć. Lubię też [niestety] spożywać alkohol.
...historię.
...militarystykę.
...systemtykę.
...szybką jazdę samochodem.
...bluzeczki z głupimi nadrukami.
...czaszeczki na wszystkim.
...celebrować radość życia:D

Miło mi było się zaprezentować.
Wracam do biernego śledzenia forum.

stechly
Imię: Krzysiek

Post autor: stechly » 19 sie 2007, o 23:36

Witam,

chociaż zarejestrowałem się jakiś czas temu, to dopiero teraz się przedstawiam (wcześniej jakoś mało czasu było) na imię mam Krzysztof, akwarystyką zajmuję się już ponad 25 lat, a od około 15- tu są to pielęgnice środkowoamerykańskie oraz ryby żyworódki, aktualnie mam akwaria o pojemności 1000 l. 770 l. 650 i. 540 l. 225 l z następującymi gatunkami :
'Cichlasoma' grammodes, Cryptoheros sajica, Cryptoheros spilurus, Nandopsis tetracanthus, Amphilophus rostratus, Hypsophrys nicaraguensis, Herotilapia multispinosa, Poecilia salvatoris

a na zdjęciu ja i moje drugie hobby (zdjęcie z tegorocznej przejażdżki po Alpach- Szwajcaria, Włochy, Austria)
Załączniki
PICT0033.JPG
PICT0033.JPG (155.73 KiB) Przejrzano 6243 razy
Ostatnio zmieniony 8 lis 2007, o 20:16 przez stechly, łącznie zmieniany 1 raz.
2800, 1050, 770, 540

Awatar użytkownika
adriano210
Kontakt:

Post autor: adriano210 » 27 sie 2007, o 03:42

Cześć nazywam się Adrian.Akwarystyką zajmuję się z przerwami 15 lat,
zaczelem jak bylem w 3 klasie podstawówki od akwarium 3 litrowego i dwóch 1cm mieczyków, potem po koleji 25l, 30l, 70l, 360l, kilka lat przerwy, teraz mam 30l, 70, i 200l. lubie wszystkie gatunki ryb, interesuję się rybami z azji i ameryki południowej.
oprócz tego wędkuje i nurkuję. woda mnie uspokaja. Lubie miec dużo zieleniny w tankach, dlatego staram się unikać gatunków niszczących je. inne moje zainteresowania to łucznictwo i strzelectwo.

Awatar użytkownika
chemik4
Imię: Kamil

Post autor: chemik4 » 24 wrz 2007, o 20:57

Witam!
Jestem Kamil, mieszkam w Tworogu, akwarystyką zajmuje sie od dobrych 14 lat.
Od soboty 22.09.07 jestem członkiem GSA
Moja prywatna dżungla
MSIE poważnie szkodzi tobie i osobom w twoim otoczeniu

kurczak.92

Post autor: kurczak.92 » 2 paź 2007, o 19:36

Jestem Karolina, lat 15, mieszkam w Gliwicach. Oprócz akwarystyki, interesuję się nauką wd. Brainiaca ;+P Akwarystyką zajmuję się od 4 lat, a mój baniaczek to 63-litrowe nature ;+)

Awatar użytkownika
EloeArt

Post autor: EloeArt » 4 paź 2007, o 13:07

Akwarium posiadam od jakiegoś czasu, niestety (a raczej całe szczęście) ostatnimi czasy trafiłem na stone z wynikami konkursu ADA i wówczas zrozumiałem ze moje "akwarium" to nic innego jak wiezienie dla wody o biednych rybach nie wspomnę (tu bije sie w pierś)

Coś więcej:
imię: Sławek
miejsce: też widać
zainteresowania: fotografia i inne sposoby oddziaływania na zmysły nie tylko wizualnie
inne: góry i sport w różnych kolorach + lekkie extreme

Zbiornik: 200 litrów w trakcie gruntownych przeobrażeń, biotop - trudno określić choć skłania się do czarnej wody, mieszkańcy to labirynty i w przyszłości krewetki (ale na ten temat jeszcze muszę poczytać)
Wyposażenie w większości będzie wykonane samodzielnie na pewno będzie filtr hydroponiczny bo już zamówiłem szyby do sklejenia.

Awatar użytkownika
mariez
Kontakt:

Post autor: mariez » 5 paź 2007, o 23:10

Witam! :-3
Jestem Mariusz. Mieszkam w Katowicach i studiuję na UŚ. Moim zamiłowaniem jest dziennikarstwo, a dla rozrywki śpiewam w zespole rockowym, piszę miniatury literackie, maluję lub majsterkuję. Poza tym moim hobby jest wędkarstwo.
Akwarystyka - moja wielka miłość od prawie ośmiu lat. Zaczęło się od słoika, potem akwarium 7l żyworódki, potem 25l danio, następnie 55l bystrzyki, i tak parę lat, aż do czasu, gdy trafiłem na forum GSA. Dzięki Wam na nowo zakochałem się w akwarystyce i postanowiłem założyć jeszcze 240 l South America. Teraz rozwijam to przedsięwzięcie i siebie wraz z nim. Kto wie, ile litrów będę miał za 10 lat?
W akwarystyce stawiam na ekologię. Wyrosłem na starych pożółkłych pisemkach PZA "Akwarium", oraz książkach, w których znano tylko akwaria ramowe. Nie pasuje mi taki styl, że dba się o swoje własne miniśrodowisko kosztem tego naturalnego - dlatego często szukam i testuję swoje rozwiązania - może ktoś na tym skorzysta.
Jestem też estetą i dlatego spośród pomysłów na akwarium preferuję te, które cieszą oko, o ile są zdrowe dla kochanych żyjątek.
Jestem przekonany, że rybki najbardziej lubią słuchać zespołu Enigma (choć mój śp. glonojad czyścił korzenie w rytmie techno :P)
Piwa nie piję. Wolę sok z trawy :rotfl:

lemurek
Imię: Michał

Post autor: lemurek » 6 lis 2007, o 20:08

Hej. Jestem Michał. Mam 14 lat. Pochodzę i mieszkam w Mysłowicach (tak, wiem fajne miasto :)).Akwarystyką na poważnie zajmuje się od jakiegoś roku :mrgreen: Mam obecnie 240l, ale przymierzam się do utworzenia 45l z proporczykowcami. Mój glonojad też czyści korzenie w rytmie techno, zbieg okoliczności???
Pozdrawiam ;-)
Ostatnio zmieniony 1 sty 1970, o 01:00 przez lemurek, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ